Bukmacher STS posiada w swojej ofercie promocję „4+1”, w której to wystarczy zagrać dowolne cztery kupony SOLO lub AKO na przestrzeni jednego tygodnia, aby liczyć na darmowego freebeta i to niezależenie od tego jak zakłady zostały rozliczone.

Bonus za aktywność od STS. Darmowy zakład.

Bonus za aktywność od STS. Darmowy zakład.

Oferta skierowana jest do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja trwa do odwołania, ale składa się ona z okresów rozliczeniowych (etapów), które trwają od poniedziałku od godz. 0:00 do niedzieli do godz. 23:59.

Na przestrzeni jednego etapu każdy gracz musi zagrać dowolne cztery zakłady pojedyncze lub solo, których kurs łączny musi wynieść minimum 1.85.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Typer sam wybiera jakie zakłady będą znajdować się na kuponie. Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera STS jest bardzo bogata. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE.

Warto jest jednak pamiętać, że wszystkie kupony promocje muszą zostać zagrane za dokładna kwotę 11 PLN. Jednak z akcji automatycznie są wykluczone zakłady zawarte za środki bonusowe.

Z darmowego kuponu o wartości 11 PLN będzie mógł skorzystać każdy gracz, który spełnił powyższe warunki promocji. Należy jednak pamiętać, że nie ma znaczeni a jak zakłady zostały rozliczone.

Na przestrzeni jednego okresu rozliczeniowego każdy typer może otrzymać jeden bonus.

Darmowy bonus bez depozytu od STS

Bukmacher STS w swoim pakiecie powitalnym oferuje graczom darmowy bonus o wartości 29 PLN i to bez dokonania żadnej wpłaty.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że legalny bukmacher STS dokona aktywacji pakietu powitalnego.

Natomiast gracz, który dokona pierwszego depozytu może liczyć na bonus równowartości pierwszej wpłaty, a maksymalnie można otrzymać 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs w Wiśle. Darmowe bonusy do wygrania u bukmachera STS
Następny artykuł„Świąteczny wyścig”. Konkurs z nagrodami u bukmachera BetClic
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE