Na takie bonusy na start jak freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN mogą liczyć nowi gracza bukmachera STS. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE, aby cieszyć się z pakietu powitalnego na start.

Bukmacher STS darmowa bonusy dla graczy

Bukmacher STS darmowa bonusy dla graczy

Ta oferta promocyjna jest skierowana do tych typerów, którzy wcześniej nie posiadali konta u bukmachera STS.

Promocja polega na założeniu konta na stronie bukmachera STS. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podać tam swoje podstawowe dane: jak imię czy nazwisko. Należy to zrobić do 8 sierpnia do godz. 23:59.

Darmowy kod promocyjny u bukmachera STS

Należy jednak wpisać kod promocyjny BETONLINE. Bowiem to sprawi, że bukmacher aktywuje freebet 29 PLN, zakład bez ryzyka do 200 PLN oraz bonus do 1200 PLN.

Freebet trafi na konto gracza i to bez dokonania żadnej wpłaty. Środki znajdą się an koncie gracza do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

BetClick kod promocyjny „KOD500”

Gracz, który dokona pierwszej wpłaty może liczyć na dodatkowe środki finansowe. Bonus równowartości pierwszego depozytu przyzna bukmacher STS. Maksymalnie do 1200 PLN.

Poza tym pierwszy kupon po dokonaniu wpłaty objęty jest Cashbackiem, czyli zakładem bez ryzyka. Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany to bukmacher dokona zwrotu stawki. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia na kuponie promocyjnym muszą zostać rozliczone do 9 sierpnia do godz. 23:59.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus do 3000 PLN oraz zakład bez ryzyka u bukmachera Betfan
Następny artykułDarmowe bonusy na grę bez wpłaty własnej od legalnych bukmacherów w Polsce
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE