W związku z panującą pandemią korona wirusem oferta każdego z bukmacherów jest niezwykle uboga. Naprzeciw wychodzi legalny bukmacher w Polsce Betclic, który to posiada specjalną ofertą promocyjną graczom, w której to na start gracze mogą skorzystać z Cashbacku na e-sport.

E-sport bonus dla każdego na start

E-sport bonus dla każdego na start

Jak dobrze wiadomo większość lig obecnie jest zawieszona i co ważne nie wiadomo, kiedy ligi wznowią swoje rozgrywki. Rozgrywane są mecze jedynie w Rosjii, Turcjii, czy też Argentynie.

Niezwykle ciekawą ofertą promocyjną oferuje bukmacher BetClic. Każdy nawet nowy gracz może na www.BetClic.pl odebrać extra bonus powitalny w formie Cashbacku. W przypadku przegranego kupony na e-sport można liczyć na zwrot stawki do 50 PLN.

CS:GO ESL Pro League z ekstra premią 2020.

W związku z rozgrywkami CS:GO ESL Pro League każdy gracz może zagrać swój pierwszy kupon z e-sportu na www.Betclic.pl i tym samym liczyć na zwrot stawki za przegrany kupon z esportu. Wystarczy jedynie wpisać hasło promocyjne „KOD50” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji Cashbacku.

Z tej oferty może skorzystać każdy typer. Nie ma znacznie, czy jego mocną stroną jest esport, czy też nie.

legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Warunki odebrania bonusu są e-sport są bardzo proste dla każdej osoby. Oto pełna instrukcja:

  1. Wejście na stronę www.BetClic.pl
  2. Uzupełnienie formularzu rejestracyjnego i wpisania kodu promocyjnego „KOD50”
  3. Zagranie kuponu, na którym to będą znajdować się wyłącznie zdarzenia z esportu. Typy mogą pochodzić zarówno z oferty przedmeczowej oraz na żywo
  4. W przypadku wygranej gracz otrzyma całą kwotę.
  5. Przegrana? Gracz otrzyma zwrot 100% stawki, która maksymalnie może wynieść 50 PLN

Trzeba mieć na uwadze, że jest to oferta limitowana. Skorzystać z niej mogą Ci gracze Betclic, którzy dokonali minimum depozytu o wartości 10 PLN i za taką kwotę zagrali kupon promocyjny.

BetClic online w Polsce

W związku z korona wirusem nie tylko puby, restauracje mają pozamykane lokatę. Jednak i również punkty stacjonarne, m.in. STS oraz Fortuna są nieczynne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułSTS Betgames bonus bez depozytu. Na start aż 1249 PLN na legalne karty (poker, wojna, bakarat)!
Następny artykułPromocja na E-sport u legalnego bukmachera BetClic.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE