Jedna z aktywnych promocji legalnego bukmachera BetClic Polska to „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka”. W ramach tej akcji każdy gracz może liczyć na bezpieczny kupon obstawiać kupon z E-sportu, ponieważ w razie przegranej typer otrzyma zwrot stawki.

Pewny zakład na E-sport

Pewny zakład na E-sport

Nie da się ukryć, że obecnie obstawienie E-sportu jest niezwykle popularne i bardzo duża ilość typerów typuje te zmagania. Przyczyna tego jest niezwykle prosta, ponieważ zdecydowana większość lig jest zawieszona.

W związku z tym bukmacher BetClic Polska wychodzi graczom na przeciw i oferuje promocję „Graj E-sport 20 PLN bez ryzyka”, która dostępna jest w dniach od 26 marca do 29 marca do godz. 23:59. Użytkownik, który chce z niej skorzystać koniecznie musi się do niej zapisać. Zrobić to można wyłącznie poprzez zalogowanie się na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej oferty.

Użytkownik, który spełnił powyższe warunki promocji może zagrać już swój pierwszy zakład promocyjny. Bukmacher BetClic Polska w ramach tej oferty kwalifikuje wyłącznie zakłady SOLO, których kurs nie jest mniejszy niż 1.80. Istotne w wszystkich jest to, że na zakładzie mogą znajdować się wyłącznie zdarzenia z E-sportu, które mogą pochodzić z oferty:

  • przedmeczowej
  • na żywo
polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Natomiast stawka minimalna kuponu to 20 złotych. Natomiast, jeśli gracz zawrze zakład za środki bonusowe to nie bierze on zakładu w tej ofercie.

Jest na pewno z czego typować, ponieważ oferta bukmachera BetClic na zmagania z E-sportu jest bogata, a poza tym w najbliższych dniach zawodnicy będą rywalizować w takich, grach, jak m.in. Fifa, Counter – Strike, League of Legends, czy Overwatch.

Jeśli zagrany przez gracza zakład okażę się wygrany to dobrze Cała kwota trafi na jego konta, zaś w przypadku przegranej typer otrzyma bonus o wartości 20 złotych.

Kod promocyjny w BetClic Polska online:

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji konta online u bukmachera BetClic Polska, a do tego wpisze hasło promocyjne „KOD550” w formularz rejestracyjnym, automatycznie dokona aktywacji pakietu powitalnego, w którego skład wchodzi pierwszy zakład bez ryzyka.

Wówczas, jeśli zakład okaże sie wygrany to gracz tego nie odczuje, ponieważ otrzyma zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 550 złotych.

Pamiętać trzeba, że nadal gracze mecze mogą obstawiać wyłącznie online. Z tej przyczyny, że punkty stacjonarne bukmacherów są zamknięte.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPewny zakład od BetClic na E-sport. 50 złotych dla każdego gracza.
Następny artykułBonus 25 PLN co tydzień dla każdego typera za obstawienie E-sportu w STS.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE