Nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera STS, jeżeli to nie jest to dobra okazja. Ponieważ ten operator oferuje na start ciekawe promocje swoim nowym graczom jak, m.in. zakład bez ryzyka do 200 PLN czy też freebet bez wpłaty własnej!

Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Cashback na start u bukmachera STS. Zwrot do 200 PLN.

Najnowszy pakiet powitany jest skierowany do tych typerów, którzy jeszcze nie posiadali konta u bukmachera STS.

Promocja dostępna jest graczom do 21 lipca do godz. 23:59.

Warunki tej akcji są bardzo proste i przejrzyste. Bowiem najpierw trzeba dokonać rejestracji nowego konta na stronie bukmachera STS. Nie zajmie to zbyt wiele minut, ponieważ wystarczy wpisać tam swoje podstawowe dane.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej u bukmachera Totolotek

Jednak bonus zakład bez ryzyka należy aktywować poprzez wpisanie kodu promocyjnego BETONLINE podczas rejestracji. Później nie będzie możliwości, żeby go uzupełnić.

Następnie trzeba dokonać wpłaty i zagrać pierwszy kupon. Warto jest pamiętać, że bukmacher STS zwiększa pierwszy depozyt. Maksymalnie można otrzymać nawet 1200 PLN! Jednak zagrany kupon musi zostać zawarty za środki własne.

Wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie muszą zostać rozliczone do 22 lipca do godz. 23:59.

W przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany na konto gracza trafi cała kwota, zaś jeżeli okaże się on przegrany. To bukmacher przyzna równowartość stawki kuponu. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBetClic bonus powitalny 2019. 100% do 1000 PLN dla nowych graczy!
Następny artykułKod promocyjny BetClic. „KOD500” to bonus 500 PLN!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE