W dniach od 26 do 31 października aktywna jest promocja bukmachera STS na turniej finałowy kobiet, który kończy sezon – WTA Finals. Podczas tej akcji wspomniany operator zmniejsza przegrane przyznając darmowy freebet.

STS darmowe bonusy

STS darmowe bonusy

Z tej oferty może skorzystać każdy użytkownik, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera STS, a także wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach od 26 do 31 października. Swojego udziału w tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Bukmacher STS dopuszcza jedynie kupony AKO, na których będą znajdować się dokładnie dwa zdarzenia. Typy MUSZĄ pochodzić na dokładny wynik dowolnych dwóch pojedynków podczas WTA Finals.

Kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.60.

betfan kod promocyjny

Kupon promocyjny musi zostać zagrany za równą kwotę 21 PLN. Jednak z tej akcji są wykluczone kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher STS przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższa warunki, a do tego został rozliczony jako przegrany. Natomiast w razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Pakiet powitalny u bukmachera STS

Nowi gracze, który dokonają rejestracji konta u bukmachera STS mogą liczyć na następujące bonusy już na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN
  • darmowe środki równowartości pierwszego depozytu do 1200 PLN

Chcąc aktywować te bonusy wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułKonkurs najlepszy typer NBA/NHL u bukmachera LvBet
Następny artykułBetClic oddaje kasę za przegrane kupony. Pewny Zakład Ligę Mistrzów.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE