Już w najbliższy weekend wraca PKO Ekstraklasa. Z tej okazji bukmacher TOTALBet posiada akcję promocyjną, w której kupony są bez podatku.

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera

Kupony bez podatku u legalnego bukmachera

Oferta „TOTALBet bez podatku” skierowana jest do wszystkich użytkowników legalnego bukmachera w Polsce TOTALBet, którzy wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Gracze, którzy chcą grać bez podatku nie muszą nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać. Jednak warto jest mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest typerom w dniach od 4 lutego do 9 lutego do godz. 23:59.

Bukmacher TOTALBet w ramach tej akcji kwalifikuje wyłącznie zakłady:

  • wielozdarzeniowe
  • muszą na nich znajdować się minimum trzy zdarzenia
  • typy mogą być z oferty przedmeczowej lub LIVE
  • kurs każdego zdarzenia musi wynieść minimum 1.20.
legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Gracz sam wybiera z jakiej dyscypliny będą pochodzić typy. Nie da się ukryć, że jest z czego wybierać, ponieważ rusza chociażby PKO Ekstraklasa. Udziału w tej promocji nie biorą jedynie darzenia ze sportów wirtualnych.

Typer sam wybiera stawkę za jaką zostanie zawarty zakład, ale warto jest mieć na uwadze, że z promocji są wykluczone wszystkie kupony zawarte za środki bonusowe.

Co jest godne podkreślenia. Każdy użytkownik w ramach promocji „TOTALBet bez podatku” może zawrzeć dowolną ilość kuponów!

Wygrana zostanie zwiększona automatycznie o 14% wtedy gdy, zawarty przez typera kupon spełnia powyższe warunki promocji oraz został on rozliczony jako wygrany.

Bonus bez depozytu u bukmachera TOTALBet

Nowi gracze bukmachera TOTALBet mogą liczyć już na start na darmowe środki w wysokości 10 złotych. Wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta online.

Dodatkowy bonus, bo aż do 5000 złotych może znaleźć się na koncie każdego gracza pod warunkiem, że dokona on depozytu.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus za obstawienie meczy Premier League od BetClic. Pula nagród 35 000 złotych.
Następny artykułBetgames w STS. Legalne granie w Pokera w Polsce
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE