Bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom za obstawienie meczy. Każdy typer może włączyć się w walkę o nagrodę główną 3 000 PLN za obstawienie sportów wirtualnych oraz Betgames. Warto jest mieć na uwadze, że nagrody trafią do stu graczy, którzy ubierają najwięcej punktów.

Bonusy na sporty wirtualne i Betgames

Bonusy na sporty wirtualne i Betgames

Nie da się ukryć, że Korona wirus również bardzo mocno dotknął branże bukmacherską. Bowiem zdecydowana większość dyscyplin jest obecnie zawieszona. To wszystko sprawia równie fakt, że dyscypliny sportowe są zawieszone.

To wszystko sprawiło, że obstawienie chociażby sportów wirtualnych stało się niezwykle popularne wśród graczy. W związku z tym legalny bukmacher STS przygotował specjalną ofertę promocyjną graczom „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”, w której to nagradza aktywnych swoich graczy.

Gracz, który chce wziąć udział w niej obowiązkowo musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie poprzez zalogowanie się na swoje konto na www.STS.pl, a następnie kliknięcie w zakładkę „Akcja rankingowa. Obstawiaj i wygraj podwójnie”.

Należy mieć na uwadze, że ta akcja dostępna jest graczom w dniach od 8 do 19 kwietnia do godz. 23:59.

Bonus dla graczy za obstawienie

Typer, który spełnił powyższe warunki może już obstawiać kupony promocyjny. W ramach tej akcji dostępne są wyłączne kupony zawarte za minimum 5 PLN, których kurs nie jest mniejszy niż 1.50. Na zakładzie mogą być wyłącznie typy z:

  • sportów wirtualnych
  • betgames

Jest na pewno z czego wybierać, ponieważ bukmacher STS w swojej ofercie posiada szeroką ofertę na sporty wirtualne. Gracze mogą obstawiać tam chociażby piłkę nożną, tenis, koszykówka, wyścigi koni oraz psów.

polski bukmacher betfan bonu
Polski bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Natomiast ten operator w swojej ofercie posiada również Betgames, czyli gry karciane. Gracze mogą tam legalnie i to za prawdziwe pieniądze grać w takie gry, jak poker online, wojnę czy bakarat.

Za każdy zagrany kupon przez gracza, który spełnia powyższe warunki promocji typer otrzyma punkty:

  • za kupony przegrane – stawka x 0,88
  • za kupony wygrane – stawka x kurs x 0,88

Na koniec promocji nagrody trafią do stu graczy, którzy uzbierali najwięcej punktów. Jest na pewno co walczyć, ponieważ pula nagród wynosi 15 000 PLN:

PozycjaWysokość bonusu
1 Miejsce3 000 PLN
2 Miejsce2 000 PLN
3 Miejsce1 250 PLN
4-5 Miejsce750 PLN
6-10 Miejsce500 PLN
11-15 Miejsce250 PLN
16-25 Miejsce100 PLN
26-50 Miejsce50 PLN
51 – 100 Miejsce25 PLN

Bonusy znajdą się na kontach graczy najpóźniej do dnia 24 kwietnia 2020 r. do godz. 23:59.

Kod promocyjny na bonus w STS.

Bukmacher STS oferuje każdemu graczowi już na sam początek pakiet startowy, w którym to gracze mogą liczyć na extra gotówkę:

  • bonus bez depozytu o wartości 29 PLN
  • darmowa premia za depozyt do 1200 PLN

Wyżej wymienione bonusy będą aktywne każdemu graczowi pod warunkiem, że wpisze on hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Pamiętać trzeba, że obecnie typerzy mogą obstawiać mecze jedynie przez internet. Przyczyna tego jest prosta, a mianowicie punkty stacjonarne bukmacherów są nieczynne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus 25 PLN co tydzień dla każdego typera za obstawienie E-sportu w STS.
Następny artykułPromocja weekendowa u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla grac
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE