Najnowsza promocja legalnego bukmachera STS online jest to „Tygodniowy Cashback”, W ramach tej oferty co tydzień użytkownik może liczyć na zwrot stawki za przegrane kupony. Maksymalnie może ona wynieść nawet 50 PLN.

Zwrot stawki co tydzień od bukmachera STS

Zwrot stawki co tydzień od bukmachera STS

Warto jest zaznaczyć, że obecna oferta bukmachera STS jest bardzo bogata i każdy gracz coś znajdzie dla siebie. Bowiem rozgrywane są obecnie pojedynki w większości rozgrywek.

Promocja „Tygodniowy Cashback” aktywna jest wszystkim graczom od poniedziałku do czwartku (00:00 – 23:59) oraz od piątku do niedzieli (00:00 – 23:59), aż do odwołania. Jednak chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba się zarejestrować na stronie www.STS.pl.

50 PLN dla graczy za obstawienie meczy

W ramach wspomnianej promocji kwalifikując się wyłącznie kupony AKO, na których mogą znajdować się dowolne zdarzenia z oferty przedmeczowej i na żywo z każdy dyscypliny, jaka jest dostępna u bukmachera STS.

Fortuna kod promocyjny 2021

Na koniec każdego okresu rozliczeniowego wspomniany operator dokona zsumowania stawek za przegrane kupony po czym przyzna bonus równowartości 20% tej kwoty. Maksymalnie w każdym tygodniu gracz może otrzymać 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS online:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu graczowi na start extra pakiet powitalny w postaci:

  • darmowych 29 PLN za założenie konta
  • premie równowartości depozytu do 1200 PLN

Powyższe bonusy będą aktywne graczom jedynie wtedy, gdy użytkownik wpisze hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że obstawienie meczy u bukmachera STS będzie można rozpocząć od premię o wartości 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykuł35 000 PLN dla graczy za obstawienie meczy. Bonusy dla typerów od Betclic
Następny artykułBonusy startowe u legalnych bukmacherów w Polsce 2021
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE