W związku z rozgrywanym turniejem US OPEN bukmacher BetClic oferuje najniższa promocję swoi graczom, w której to przyznaje bonus w wysokości 10% stawki za jaką gracz zagrał kupon.

Darmowe bonusy do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic

Darmowe bonusy do 500 PLN za aktywność u bukmachera BetClic

Akcja skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic oraz wcześniej dokonali minimum jednego depozytu.

Promocja dostępna jest graczom do 1 września.

Warto jest wiedzieć, że chcąc wziąć udział w tej akcji należy się do niej zapisać. Trzeba to zrobić na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na podstronie tej akcji.

W tej akcji kwalifikują się jedynie kupony pojedyncze lub wielozdaniowe na których znajdują się jedynie typy z oferty LIVE z tenisa!

Należy jednak pamiętać, że wszystkie zdarzenia w ramach tej promocji muza zostać rozliczone do 1 września do godz. 23:59.

Kurs łączny kupony promocyjnego nie może być mniejszy niż 1.50, natomiast stawka za jaką gracz zagra kupon jest dowolna.

Ilość kuponów w ramach tej promocji jest dowolna. Jednak warto jest wiedzieć, że bukmacher BetClic przyzna 10% stawki za każdy zagrany kupon. Łącznie gracz podczas trwania tej akcji może otrzymać 500 PLN.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Należy wiedzieć, że z tej akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe, zagrane system, mające takie same zdarzenia oraz z wykorzystaną opcją Cashout.

Bonus w formie środków bonusowych znajdzie się na koncie gracza najpóźniej w dniu 2 września.

BetClic: darmowy Cashback na start

Legalny polski bukmacher BetClic oferuje nowym graczom pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD500 w formularzu rejestracyjnym, aby bukmacher aktywował Cashback.

Jak się okaże, że faworyci Cię zawiedli to bukmacher dokona zwrotu stawki za jaką został zagrany kupon. Maksymalnie można otrzymać zwrot nawet 500 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 40 PLN od bukmachera BetClic na weekend
Następny artykułStarLader Major 2019 darmowy bonus od STS
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE