W swojej ofercie promocyjnej bukmacher Betclic posiada akcję „Multi+”. W ramach tej oferty gracze mogą liczyć na dodatkową gotówkę. Bowiem każdy użytkownik może liczyć na większą wygraną nawet do 50%.

Wygrywaj więcej u bukmachera

Wygrywaj więcej u bukmachera

Gracze pomimo niezbyt bogatych ofert bukmacherskich cały czas obstawiają mecze. Ogromną popularnością cieszą się na przestrzeni ostatnich tygodni chociażby zakłady z Esportu. Wynika to z tego, że rozgrywki tej dyscyplinie rozgrywane są bez żadnych ograniczeń.

Natomiast legalny bukmacher Betclic posiada specjalną akcję skierowaną do wszystkich swoich graczy, czyli „Multi+”. W której to akcji typerzy mogą liczyć na większą wygraną. Dobrą wiadomością jest niewątpliwie fakt, że trwa ona do odwołania. Poza tym swojego udziału w tej ofercie nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani się zapisywać.

Aktualne bonusy bukmacherskie

W ramach promocji „Misja+” kwalifikują się wyłącznie zakłady, na których musi znajdować się co najmniej pięć zakładów. Na każdym kuponie promocyjnym mogą znajdować się dowolne zdarzenia, z każdej dyscypliny, jakie bukmacher Betclic posiada w swojej ofercie.

W dodatku gracz może łączyć na typy z ofert przedmeczowej i „na żywo”. Jednak istotnym warunkiem jest to, że minimalny kurs typu nie może być mniejszy niż 1.20.

Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Nadmienić warto jest fakt, że nie ma limitu co do ilości kuponów. Stawka każdego z nich jest dowolna, ale trzeba mieć na uwadze, że te zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe automatycznie są wykluczone z tej oferty.

Bonus, jaki otrzyma gracz uzależniony jest wyłącznie on ilości zdarzeń, jakie znajdzie się na kuponie. Im więcej typów, automatycznie będzie większą premia, która może wynieść nawet 50%.

Kod na Cashback w Betclic

Legalny bukmacher Betclic PL online na start oferuje każdemu użytkownikowi pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 550 PLN. Z tego bonusu gracze będą mogli skorzystać wyłącznie w momencie, gdy wpiszą specjalne hasło promocyjne „KOD550” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu zakład, jak okaże się wygrany to super. Cała kwota znajdzie się na koncie graczy. Natomiast w przypadku niepowodzenia typer otrzyma zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Poza tym w swojej ofercie wspomniany operator posiada, m.in. Betclic TV, a tam można oglądać bez żadnych limitów wydarzenia sportowe online.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPromocja weekendowa u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla grac
Następny artykułBonus dla graczy za wpłatę od eFortuny. 40 PLN dla wszystkich typerów.
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE