Bukmacher Forbet zwiększa depozyt dla swoich graczy w dniu 20 maja. Wystarczy dokonać wpłaty, a w zamian operator przyzna bonus w wysokości 50% od kwoty depozytu. Maksymalnie można otrzymać 200 PLN.

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Forbet zwiększa depozyt o 50%

Każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Forbet może skorzystać z tej akcji. Chcąc otrzymać dodatkowy bonus należy pamiętać, że nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału ani się zapisywać.

Warunek podstawowy tej akcji to dokonanie depozytu w dniu 20 maja do godziny 23:59. Bukmacher Forbet w zamian przyzna automatycznie dla gracza bonus w wysokości 50% od kwoty wpłaty.

Minimalna kwota jaką można wpłacić, żeby otrzymać bonus to 20 PLN. Maksymalnie natomiast można dostać od bukmachera 400 PLN. Gracz taką otrzyma wartość jak dokona wpłaty w wysokości 400 PLN.

sts kod bonusowy na bonus
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Chcąc grać środami bonusowymi najpierw trzeba je odblokować. Poprzez zawarcie kuponu, którego stawka będzie stanowiła równowartość kwocie depozytu, zaś kurs łączny nie może być mniejszy niż 2.00. W odblokowaniu kuponu nie biorą udziału kupony:

  • systemowe
  • mające zdarzenia z oferty bukmacher ze sportów wirtualnych II

Bonus dotyczy jedynie pierwszego depozytu wykonanego w dniu 20 maja. Otrzymany bonus będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotu po kursie nie mniejszym niż 2.00 w czasie siedmiu dni!

Bonus bez wpłaty od bukmachera Forbet

Warto jest pamiętać, że bukmacher oferuje dla nowych graczy bonus bez depozytu. Chcąc go otrzymać należy podczas rejestracji w miejscu kod promocyjny wpisać hasło BETONLINE. To sprawi, że na konto gracza trafi wartość 29 PLN i to bez wpłaty.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowy bonus 25 PLN od Forbet
Następny artykułBonus za rejestrację od bukmachera Totalbet. Bez depozytu!
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE