Bukmacher STS nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów bonusami za typowanie WTA Finals. Wystarczy obstawiać dowolne kupony, aby liczyć na dodatkową kasę i to bez znaczenia, jak zakłady zostały rozliczony.

WTA Finals 2021: Bonusy za obstawienie meczy od STS

WTA Finals 2021: Bonusy za obstawienie meczy od STS

Trzeba powiedzieć, że turniej WTA Finals zapowiada się elektryzujące. Bowiem będziemy mogli oglądać tam najlepsze tenisistki obecnego sezonu włącznie z Igą Świątek na czele.

Natomiast każdy z graczy może liczyć na specjalną ofertę promocyjną „Obstawiaj na żywo WTA Finals i zgarnij bonus”, a jest ona dostępna wszystkich użytkownikom od 8 do 14 listopada do godziny 23:59. Jednak chcąc z niej skorzystać trzeba mieć na uwadze, że obowiązkowo trzeba do niej dołączyć na stronie www.STS.pl.

Bonusy dla graczy na WTA Finals:

W ramach wspomnianej oferty promocyjnej bukmacher STS dopuszcza zarówno kupony SOLO lub AKO, ale koniecznie muszą one spełniać następujące warunki:

  • minimum jeden typ z oferty LIVE pochodzący z oferty WTA Finals o kursie nie mniejszym niż 1.50
  • kurs łączny natomiast kuponu wynosić minimum 1.50
  • stawka minimalna 50 PLN
Fortuna kod promocyjny 2021

Wszyscy użytkownicy, którzy zagrali zakłady spełniające powyższe bonusy będą mogli liczyć bonusy, które są przyznawane za zagrane 50 PLN to 10 PLN bonusu. Łącznie na konto każdego z graczy może trafić nawet 50 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w STS:

Zakłady bukmacherskie STS online oferują każdemu użytkownikowi limitowaną ofertę promocyjną na start, w której za samo założenie konto gracz otrzyma 29 PLN i to bez żadnego depozytu. Jednak wymagane jest to gracza wpisania kodu promocyjnego –-> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

W dodatku to nie wszystko. Po dokonaniu pierwszego depozytu na konto gracza trafi premia równowartości dokonanej wpłaty, aż do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułPowrót PKO Ekstraklasy. 10.000 PLN dla typerów od Betclic
Następny artykułBonusy świąteczne od STS. Nawet 300 PLN dla graczy
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE