Bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi bonus za obstawienie spotkań. Wystarczy zagrać zakład, na którym będą znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej, aby otrzymać extra gotówkę.

„Piłkarski pewniak”. Bonus dla każdego typera.

„Piłkarski pewniak”. Bonus dla każdego typera.

Owszem większość rozgrywek piłkarskich zresztą, jak i zdecydowana ilość dyscyplin jest zawieszonych. Jednak w dalszym ciągu drużyny grają, w takich ligach jak ligi białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

To sprawiło, ze bukmacher eFortuna przygotował limitowa ofertę każdemu swojego graczowi, w której to typerzy mogą otrzymać darmowe środki. I to co istotne nie zależne od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Promocja 'Piłkarski Pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 17 do 19 kwietnia, ale gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie spotkań.

Chcąc otrzymać ten bonus gracz musi zagrać minimum jeden zakład: SOLO, AKO lubi MAXIKOMBI za co najmniej 10 PLN. Gracz musi mieć na uwadze, ża na zakładzie musi znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Może on pochodzić z rozgrywek ligi białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, ale i także gry Esportowej – FIFY2020. Istotne w tym wszystkim, że zdarzenie koniecznie musi być z oferty przedmeczowej.

legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej jeden kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a w zamian otrzyma darmowe środki:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, czy zakłady zostały rozliczone, jako wygrany, czy przegrane.

Kod na bonus bez depozytu w eFortunie.

Bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w ramach to, którego każdy nowy użytkownik może liczyć na darmowe środki. Wszyscy gracze już na start mogą skorzystać z:

  • bonusu bez depozytu własnego 20 PLN
  • premię równowartości pierwszej wpłaty 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Łączna wysokość bonusu powitalnego to, aż 1135 PLN. Użytkownik, który chce z niego skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie musi wpisać hasło promocje —>>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułTurniej STS. Wirtualne Sporty i Betgames – 15000 PLN w puli!
Następny artykułWiększe wygrane w Betclic. Extra bonus dla graczy do 50%
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE