Promocja weekendowa u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla grac

Promocja weekendowa u bukmachera Fortuna. Darmowa gotówka dla grac

Bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi bonus za obstawienie spotkań. Wystarczy zagrać zakład, na którym będą znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej, aby otrzymać extra gotówkę.

„Piłkarski pewniak”. Bonus dla każdego typera. 

Owszem większość rozgrywek piłkarskich zresztą, jak i zdecydowana ilość dyscyplin jest zawieszonych. Jednak w dalszym ciągu drużyny grają, w takich ligach jak ligi białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej.

To sprawiło, ze bukmacher eFortuna przygotował limitowa ofertę każdemu swojego graczowi, w której to typerzy mogą otrzymać darmowe środki. I to co istotne nie zależne od tego, jak ich zakłady zostały rozliczone.

Promocja 'Piłkarski Pewniak” dostępna jest graczom w dniach od 17 do 19 kwietnia, ale gracz, który chce z niej skorzystać nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie spotkań.

Darmowy bonus dla graczy za obstawienie spotkań.

Chcąc otrzymać ten bonus gracz musi zagrać minimum jeden zakład: SOLO, AKO lubi MAXIKOMBI za co najmniej 10 PLN. Gracz musi mieć na uwadze, ża na zakładzie musi znajdować się co najmniej jeden typ z piłki nożnej.

Może on pochodzić z rozgrywek ligi białoruskiej, tadżyckiej czy nikaraguańskiej, ale i także gry Esportowej – FIFY2020. Istotne w tym wszystkim, że zdarzenie koniecznie musi być z oferty przedmeczowej.

Wystarczy, że gracz zagra co najmniej jeden kupon, który spełnia powyższe warunki promocji, a w zamian otrzyma darmowe środki:

Ilość kuponówWysokość bonusu
1 kupon za min. 10 złbonus 5 zł 
2 kupony za min. 10 złbonus 10 zł 
3 lub więcej kuponów za min. 10 bonus 15 złotych

Należy mieć na uwadze, że nie ma znaczenia, czy zakłady zostały rozliczone, jako wygrany, czy przegrane.

Kod na bonus bez depozytu w eFortunie.

Bukmacher eFortuna oferuje każdemu graczowi najnowszy pakiet powitalny, w ramach to, którego każdy nowy użytkownik może liczyć na darmowe środki. Wszyscy gracze już na start mogą skorzystać z:

  • bonusu bez depozytu własnego 20 PLN
  • premię równowartości pierwszej wpłaty 1000 PLN
  • Cashback do 115 PLN

Łączna wysokość bonusu powitalnego to, aż 1135 PLN. Użytkownik, który chce z niego skorzystać musi mieć na uwadze, że koniecznie musi wpisać hasło promocje —>>> GAMBLERPL w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *