100 PLN dla typerów na europejskie puchary od Betclic

100 PLN dla typerów na europejskie puchary od Betclic

Specjalną ofertę promocyjną graczom oferuje bukmacher Betclic. Wystarczy zagrać kupon AKO, aby w przypadku przegranej liczyć na zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Legalny bukmacher Betclic zmniejsza przegrane graczom.

Śmiało można powiedzieć, że obecnie na pewno jest co obstawiać. Bowiem rozgrywane są mecze w europejskich pucharach, a przed nami takie potyczki, jak m.in. Benfica vs Barcelona, Juventus vs Chelsea, czy też Legia Warszawa vs Leicester.

Gracz, który chce skorzystać z promocji „Pewny zakład” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Warto jest zaznaczyć, że wspomniana oferta jest aktywna typerom do 30 września do godziny 23:59.

Pewny zakład w Betclic

Warunki promocji „Pewny zakład” są niezwykle proste i czytelne. Bowiem wystarczy zagrać zakład AKO, na którym to muszą znajdować się same zdarzenia z europejskich pucharów.

Zaznaczyć jest trzeba, iż na kuponie muszą znajdować się co najmniej cztery typy. Natomiast kurs łączny nie może być mniejszy niż 4.00.

W przypadku, gdy zakład okaże się przegrany to użytkownik nie nie stracić gotówki, ponieważ otrzyma zwrot stawki, która może wynieść nawet 100 PLN.

Nowy kod promocyjny w Betclic Polska:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują każdemu graczowi na sam start najnowszy pakiet powitalny w postaci bezpiecznego kuponu. Cashback bezie aktywny graczom pod warunkiem wpisania kodu promocyjnego –>> GAMBLERPL w formularzu rejestracyjnym.

To wszystko sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *