Specjalną ofertę na start wszystkim graczom oferuje legalny bukmacher eWinner. Każdy z użytkowników już na sam początek może otrzymać premię o wartości 655 PLN.

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Bonus powitalny do 655 PLN u bukmachera eWinner

Nadmienić jest warto, że w skład pakietu powitalnego u wspomniana oferta wchodzą:

  • Cashback do 155 PLN
  • premia 100% za drugi depozyt do 500 PLN

Pierwsza i zarazem konieczna czynność, jaką należy wykonać jest to rejestracja konta na stronie www.eWinner.pl. Cały ten proces zajmie dosłownie kilka chwil, ponieważ trzeba dam podać wyłącznie swoje podstawowe dane.

Jaki jest kod promocyjny w eWinner?

Jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że chcąc skorzysta z pakietu powitalnego koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny ->> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Następnie pozostaje graczom dokonanie pierwszego depozytu i zagranie dowolnego kuponu, na którym mogą znajdować się typy z oferty przedmeczowej, ale i na żywo.

Fortuna kod promocyjny 2021

Jeśli zakład okaże się przegrany to gracz nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot 100% stawki, która może wynieść nawet 155 PLN.

Użytkownik, który natomiast zdecyduje się na drugi depozyt w eWinner otrzyma bonus wpłaconej kwoty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa gotówka za aktywność pod Betclic. Pewne 40 PLN
Następny artykułFinał Ligi Mistrzów 2021: Bonusy bukmacherskie dla graczy
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE