Specjalną ofertę promocyjną wszystkim użytkownikom oferuje legalny bukmacher Betclic Polska online. Typerzy za obstawienie meczy z piłki nożnej mogą liczyć na premię o wartości 40 PLN.

Obstawiaj mecze w Betclic i wygrywaj więcej w promocji „Misja Bonus”

Obstawiaj mecze w Betclic i wygrywaj więcej w promocji „Misja Bonus”

Po przerwie reprezentacyjnej wracamy z rozgrywkami ligowymi. I trzeba powiedzieć, że jest co obstawiać, ponieważ w najbliższych dniach czekają nas mecze chociażby w takich ligach, jak Premier League, Bundesliga, Serie A, Ligue 1, LaLiga, czy też nasza PKO Ekstraklasa.

Gracz, który chce skorzystać z oferty promocyjnej „Misja Bonus” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.Betclic.pl. Wspomniana oferta aktywna jest typerom do 5 kwietnia do godziny 23:59.

Darmowy bonus za obstawienie meczy w Betclic:

Zadaniem graczy w promocji „Misja Bonus” jest zagranie co najmniej trzech kuponów SOLO lub AKO, które to muszą spełniać następujące warunki:

  • wyłącznie zdarzenia z piłki nożnej z dowolnych rozgrywek, które mogą być z oferty przedmeczowej lub na żywo
  • kurs łączny nie mniejszy niż 1.80
  • stawka kuponu promocyjnego nie może być mniejsza niż 20 PLN.
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Każdy typer otrzyma poza wygraną premię o wartości 40 PLN pod warunkiem, że jego co najmniej trzy zakłady okazały się wygrane i spełniają powyższe warunki promocji.

Bonus na start w Betclic 2021:

Zakłady bukmacherskie Betclic Polska online oferują wszystkim graczom promocją na start w postaci bezpiecznego kuponu. Zakład bez ryzyka będzie aktywni jednie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym.

To sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrane to użytkownik nie odczuje straty gotówki, ponieważ otrzyma on zwrot stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułDarmowa kasa na mecz Węgry – Polska od Betclic. Pewne 100 PLN
Następny artykułKod promocyjny u bukmachera eWinner 2021. Bonus do 655 PLN
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE