Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start

Legalny bukmacher eFortuna online zwiększa pakiet powitalny wszystkim graczom. Dzięki niemu już na sam start wszyscy użytkownicy będą mogli liczyć na łączny bonus nawet o wartości 2230 PLN. To wszystko przy użyciu specjalnego hasła promocyjnego, które znajduje się poniżej w artykule.

Fortuna kod promocyjny na start. Bonus do 2230 PLN na start

Śmiało można powiedzieć, że najnowszy pakiet powitalny u bukmachera eFortuna jest bardzo ciekawy. Bowiem w jego skład wchodzą: pewne 20 PLN bez wpłaty własnej, premia za pierwszy depozyt nawet do 2000 PLN i zakład bez ryzyka maksymalnie do 210 PLN.

Chcesz skorzystać z tej oferty? Wystarczy wejść na stronę www.eFortuna.pl i dokonać rejestracji konta. Warto jest mieć na uwadze, że cały proces nie zajmie nikomu zbyt wiele czasu. Z prostej przyczyny, wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Kod bonusowe w Fortunie 2020:

Wszyscy nowi użytkownicy, którzy chcą skorzystać z powyższych bonusów obowiązkowo muszą wpisać hasło promocyjne –>> GAMBLERPL w formularzu rejestracyjnym. Na uwadze trzeba mieć to, że później takiej opcji żaden gracz nie będzie posiadał.

W dodatku wówczas po poprawnej weryfikacji danych na konto gracza trafi 20 PLN. Dodać jest warto również ten fakt, że nie trzeba dokonać depozytu, aby te środki trafiły na konto użytkowania.

Bonus za wpłatę. Extra premia dla graczy:

Poza tym jest mieć na uwadze, że bukmacher eFortuna zwiększa graczom pierwszy depozyt. Wszyscy użytkownicy po dokonaniu wpłaty, będą mogli otrzymać darmowe środki:

Przykład: Gracz dokonał depozytu o wartości 800 PLN. W gratisie otrzyma drugie tyle. Łącznie użytkownik będzie posiadał 1600 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Łączna kwota, jaka może trafić na konto użytkownika to, aż 2000 PLN.

Zakład bez ryzyka dla graczy:

Po dokonaniu pierwszego depozytu gracz ma prawo skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wystarczy zawrzeć dowolny zakład, na którym będą znajdować się typy z oferty bukmachera Fortuna.

Zakład okazał się wygrany? Super. Cała kwota znajdzie się na koncie użytkownika. W przypadku przegranej, gracz będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, który może wynieść nawet 210 PLN.

Happy Hours w Fortunie. Gra bez podatku.

Happy Hours w Fortunie. Gra bez podatku.

W dodatku bukmacher Fortuna online zmienił zasady promocji„Happy Hours”. Oferta dostępna jest wszystkim graczom przez całą dobę i to bez żadnych limitów.

Promocją objęte są wszystkie zakłady AKO i MAXIKOMBI, na których obowiązkowo muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia. Jeśli zakład zostanie rozliczony, jako wygrany to bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną o 14%.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *