Wraz z powrotem rozgrywkowej PKO Ekstraklasy legalny bukmacher STS oferuje każdemu graczowi ofertę specjalną „Bonus od depozytu”, w której to każdy użytkownik może liczyć na bonus o wartości 50 PLN.

Pewne 50 PLN dla graczy

Pewne 50 PLN dla graczy

Śmiało można powiedzieć, że rozpoczynamy z wysokiego „C” powrót do rozgrywek w PKO Ekstraklasie, ponieważ przed nami chociażby, takie hitowe potyczki, jak m.in. Lech vs Legia, czy też Lechia vs Arka.

Na ta okazję bukmacher STS nagradza każdego gracza, który dokona wpłaty darmowymi środkami w ramach oferty specjalnej „Bonus od depozytu”, która dostępna jest graczom w dniach od 28 do 31 maja do godz. 25:59.

Typer, który chce skorzystać z tej akcji koniecznie musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie przez wykonanie dwóch prostych czynności. Pierwsza z nich jest to zalogowanie się na konto na www.STS.pl, po czym użytkownik musi kliknąć w przycisk „Dołącz”, a znajduje się on w zakładce „Bonus od depozytu”.

50 PLN dla graczy za depozyt

Następnie pozostaje graczom już dokonanie wpłaty w wysokości nie mniejszej niż 50 PLN oraz zagranie dowolnego zakładu pojedynczego lub wielozdarzeniowego.

Gracz, musi mieć jednak na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się co najmniej jedno zdarzenie z oferty przedmeczowej na zmagania w PKO Ekstraklasie. Minimalny kurs typu to 1.85, zaś stawka musi wynosić minimum 25 PLN.

legalny bukmacher betclic najwyższy bonus 550 pln
BetClic darmowy kod promocyjny na cashback 550 PLN

Jeśli zakład okazał się wygrany to super. Gracz oprócz wygranej gotówki może liczyć na premię wartości 50% dokonanego depozytu. Zaś, jeśli faworyci Cię zawiedli to typer otrzyma bonus o wartości 50 PLN.

Bonus do 1229 PLN na start dla wszystkich graczy.

Bukmacher STS oferuje każdemu nowemu graczowi specjalny pakiet powitalny, w którym to gracze już na sam początek mogą otrzymać extra środki, bo łączny bonus o wartości 1229 PLN.

Już za założenie konta i poprawną weryfikację danych na koncie gracza znajdzie się 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Użytkownik, który zdecydowanie się dokonać swojego pierwszego depozytu otrzyma bonus równowartości wpłaty, aż do 1200 PLN.

Powyższe bonusy będą aktywne wyłącznie wtedy, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> BETONLINE podczas zakładania konta.

Jednak nie można zapominać, że bukmacher STS w swoich usługach posiada Betgames, czyli gry karciane online. Użytkownicy legalnie i to za prawdziwe pieniądze mogą grać w pokera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułBonus dla graczy za wpłatę od eFortuny. 40 PLN dla wszystkich typerów.
Następny artykułExtra bonus od bukmachera STS. 30 PLN dla graczy za typowanie meczy
Bonusy bukmacherskie za darmo do najlepszych w Polsce bukmacherów online. STS, Betclic, Etoto, Betfan. Kody promocyjne do bukmacherów: BETONLINE